Hakkımızda

Araştıran, öğrenmeye ve yeni keşiflere açık, yaşayarak öğrenen, ruh sağlığı ve gelişim basamakları açısından yaşının tüm gelişim ödevlerini yerine getiren, mutlu, öz güvenli ve ileride başarılı, rekabetçi, insanlara, doğaya ve yaşama saygılı, gelişen dünyaya uyum sağlayabilecek çağdaş bireyler yetiştirmek için çalışan bir okuluz, çabalayan bir ekibiz.

Çocuklarının dünyaya gözünü açtığı günden, ilk adımına, ilk sözcüğüne kadar sayısız özel ana tanıklık eden değerli anne babalar; gösterdiğiniz hassasiyetin, önemin ve değerin devam ettiği, keyifli huzurlu ve sevgi ile büyüdüklerine ve başarılarına tanıklık etmenin mutluluğunu yaşayacağınız okulumuzda sizlerle olmaktan mutluluk duyacağız.

Yapa Anaokulları Ailesi, sizlerle her geçen yıl daha da güçlenip büyüyor. Geleceğe yapılan en büyük yatırım başarının çocukların gözlerinde parıldayıp, kahkahaları ile buluşmasını sağlamaktır.

Kurumumuzda, akademik ve branş derslerimiz; bitki yetiştirme, fen, doğa, matematik etkinliklerimiz, yabancı dil çalışmalarımız, sosyal etkinliklerimiz, mutfak çalışmalarımız, sanat etkinliklerimiz, Türkçe dil etkinliklerimiz, spor, oyun ve müzik etkinliklerimiz, alanında uzman hocalarımızın danışmanlığında planlanmakta ve uygulanmaktadır.

Siz de YAPA Mersin Anaokuluna gelin, ayrıcalıklar dünyasına merhaba deyin…